Zpět na androidforu

Dobří holubi se vracejí a tak jsem se vrátil…

Pro pokračování ve čtení článku klikněte na odkaz níže.

Je to asi půl roku co jsem se já jakožto moderátor her na androidforum.cz rozhodl odejít. Uvedl jsem pár důvodů a prostě jsem šel. Myslel jsem si, že je to správně rozhodnutí, a dokonce si to myslím i teď.

Odešel jsem dal si pauzu a se slovy „stejně mi už ujel vlak a o androidu už toho nevím moc“. Je to pravda, s mojí starou G1 jsou vaše znalosti tu a tam. Prostě nestíháte sledovat trendy kord když jste moderátor sekce hry. Od té doby jsem se tam ukázal jen párkrát a to ještě bez jediného příspěvku.

Ale po půl roce jsem zpět, plný elánu a síly. Ta pauza mi asi prospěla, i když jsem neplánoval, že se tam nikdy vrátím a také jsem byl přesvědčen, že to ani nebude možné, přeci si řeknou : „To je ten co utekl, nebrat ho“, ale spletl jsem se.

Prostě jsem si řekl, že to zkusím znova, přišel jsem na forum, moderoval pár příspěvků v mojí sekci. Ano i v tuto dobu to stále ještě byla moje sekce. To znamená, že tam je nehorázný, bordel, to byl pro mě jasný impuls, že musím zpět, telefon netefon, čert ho vem. Přišla chvíle kdy jsem se rozhodl napsat Supovi co je potřeba udělat proto aby tam bordel nebyl. Odpověď byla milá, měl radost, že mě zase „vidí“ a mým návrhům vyhověl.

Jsem rád, že jsem zpět, snad tam zůstanu už navždy. A budu dělat to co je tam moje práce, moderovat.

Nostalgie : Někdy zavzpomínám na staré časy na to kdy Android začínal. Říkám si kde jsou ty časy kdy všichni byli jedno a měli G1. To vám byly časy, to se rozdávaly rady a zkušenosti jedna báseň. Prakticky jste měli zkušenosti se vším co bylo na trhu :D…

Teď jsem jen pokusím dohnat onen ujetý vlak a vrátit se zpět do příjemného kolektivu.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>